CS-FAIR PLAY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Съобщения!!!

3 posters

Go down

Съобщения!!! Empty Съобщения!!!

Писане by The_Crow Пон Яну 31 2011, 16:05

Днес около 16.00 часа имаше токов удар и имахме авария с ел.захранването до сега. Затова сървъра е възможно да е бил недостъпен. Сега вече е оправена аварията.
Пуснах нета на по-висока такса пробно за 2 месеца да видим ще има ли ефект. Ако има ще продължа на тази тарифа.
The_Crow
The_Crow
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Брой мнения : 78
Дата на регистрация : 27.05.2009
Възраст : 45
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Съобщения!!! Empty Re: Съобщения!!!

Писане by The_Crow Вто Фев 01 2011, 16:19

Вчера минах на двойно по-висока такса за нет и вече стойностите на
скоростите upload/download са доста добри - около 30 Mbps -upload и 60
Mbps-download. Това означава, че лаг почти не трябва да има, освен ако
не правя нещо на компа.
The_Crow
The_Crow
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Брой мнения : 78
Дата на регистрация : 27.05.2009
Възраст : 45
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Съобщения!!! Empty Re: Съобщения!!!

Писане by The_Crow Чет Фев 24 2011, 23:52

В момента съм с нова антивирусна НОД-а, защото Касперския ми сдаде багажа, изтече му лиценза и не можах да намеря валиден ключ. При НОД има проблем - блокира сайта с банлистата и разбрах, че не можете да я виждате. Временно нещата ще останат така, докато купя оригинален Касперски. Междувременно ще търся начин как да освободя блокирането на банлистата от НОД-а.

Докато оправя проблема пишете на лично, ако искате да видите нещо по банлистата, аз я виждам.
The_Crow
The_Crow
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Брой мнения : 78
Дата на регистрация : 27.05.2009
Възраст : 45
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Съобщения!!! Empty Re: Съобщения!!!

Писане by ACE Пет Мар 11 2011, 11:01

Вече си имаме и недоброжелатели, в сървъра, които по време на игра, почват да гонят хората, като им казват, че ще ги баннат, ако не напуснат. Вчера е имало такъв случай.
Преди няколко дни пък други хора са предлагали админски права, като искат скайповете на плеарите, а после може дори СМС да са искали да им пратят. Ние не предлагаме подобна услуга, така че не правете и тази грешка.
До всички плеари - научете имената на админите Тук е списъка и той винаги е актуален. Човек, който Ви отправя предупреждения под друг ник, прави се на админ, обещава права и т.н и не се оторизира като админ, можете да докладвате във форума, с копирана конзола.

От екипа на CS- FAIR PLAY
ACE
ACE
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Брой мнения : 206
Дата на регистрация : 16.04.2009

https://fair-play.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Съобщения!!! Empty Re: Съобщения!!!

Писане by The_Crow Нед Мар 20 2011, 11:32

Не знам дали го пише някъде на друго място из форума, но да знаете че има настройка да банва за 10 минути при натискане на забранени бутони. Махнете си ако имате настроен такъв бутон за ползване и си бинднете друг. Напоследък има 1 групичка хакери, които постоянно натискат забранените бутони и за това е нагласено да не могат да си пускат хаковете. Забранените бутони са:
F1
F2
F11
F12
INS
PGDN
PGUP
END
HOME
DEL
The_Crow
The_Crow
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Брой мнения : 78
Дата на регистрация : 27.05.2009
Възраст : 45
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Съобщения!!! Empty Re: Съобщения!!!

Писане by The_Crow Пон Апр 18 2011, 12:02

Вече не играя 2 месеца почти ЦС. Няма и да играя скоро. Сървъра ще остане пуснат. Няма да е раздвижен като Медиата, каквато я помня аз, но от време на време стават хубави игрички и това лично на мен ми стига. Ако някой желае активно админстване или пълен сървър 24/7, то нека да се знае че това е трудно за осъществяване, даже невъзможно. Ако някой иска да разпуска с кеф да заповяда. Сървърът е 100 пъти по-добре защитен от Медиата и това също ми стига. Зенг ако дойде при нас ще бъде хванат от машината за уол, това ви го гарантирам, защото знам с какво играе Smile . Интересното е, че повечето уоладжии при нас са хванати, както са със Стийм. Това говори достатъчно добре за защитите. Има и пропуски, но те са само привидни. Всичко се записва в лог файл, дори и да не е баннат човека. После лога се преглежда и се вижда кой с какво е влизал. Играйте чисто и се кефете, независимо дали падате или биете. Това е удоволствието от играта, не да си непременно Номер 1. Приятна игра!
The_Crow
The_Crow
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Брой мнения : 78
Дата на регистрация : 27.05.2009
Възраст : 45
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Съобщения!!! Empty Re: Съобщения!!!

Писане by Adamantium Чет Май 05 2011, 07:00

За всички, които четат форума и посещават сървъра. Наложи се да бъде преинсталирана машината и към момента всичко е възстановено. За нормалната работа на сървъра обаче, може да се говори след седмица, тъй като предстоят някой промени. Надявам се да ни извините за създаденото неудобство и Ви желаем приятна игра в сървър CS-FAIR PLAY. Съобщения!!! 702238
Adamantium
Adamantium
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Брой мнения : 19
Дата на регистрация : 21.05.2009
Възраст : 44
Местожителство : Русе

https://fair-play.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Съобщения!!! Empty Re: Съобщения!!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите